Loading...loader
Millionaires

Milionerzy Multiplayer - Zmierz się z uczestnikami gry. Kto pierwszy odpowie na pytanie i zdobędzie największą ilość punktów. Wystarczy wysłać link do osoby z którą chcesz rywalizować, a system automatycznie dołączy uczestnika do twojej gry. Podczas gry na ekranie wyświetlane jest identyczny pytanie dla każdego uczestnika, naszym celem jest jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie wybierając jedną poprawną spośród czterech odpowiedzi.
W trakcie każdej gry uczestnik ma prawo użyć po jednym z trzech "kół ratunkowych":
"podpowiedź specjalisty" - komputer łączy się z wirtualnym specjalistą, który doradza, jaką z przedstawionych odpowiedzi wybrać,
"pytanie do publiczności" - wirtualna publiczność głosuje nad poprawną odpowiedzią, a wyniki procentowe tego głosowania prezentowane są uczestnikowi,
"50/50" - komputer usuwa dwie z 4 odpowiedzi pozostawiając jedną prawdziwą i jedna fałszywą.
Za każdą poprawną odpowiedź otrzymamy bonus punktowy od 200 do 50 punktów w zależności od zajętego miejsca. Występują również punkty ujemne:
-50 za brak aktywności oraz -25 za złą odpowiedź.
W każdej chwili możemy zrezygnować z gry, po potwierdzeniu automatycznie jest zapisywany nasz dotychczasowy wynik, który jest dostępny w zakładce „Wyniki”.

Gra została przetestowana na przeglądarce IE 11+, Chrome, Mozilla Firefox, Safari.
Mile widziane sugestie do gry.

Copyright 2013 - 2014 © Millionaires.pl